ARTYKUŁY

Dodane 30.11.2017
Kategoria

Relacja z Daniela 23-26.10.2017

Świadectwa kurs Daniel
W miniony weekend 23.11- 26.11 na Wzgórzu Miłosierdzia odbył się kurs Daniel. Uczestnicy rozpalali serca miłością do Słowa Bożego. Dni upłynęły pod znakiem modlitwy i budowania relacji z Jezusem. Dla wszystkich był to czas wyjątkowy, piękny ale również pełen kreatywnych pomysłów, które pozwoliły nam zbliżyć się do siebie. Sam Pan dotykał serc! Poniżej świadectwa z tego owocnego czasu! Chwała Panu!
 
Zrozumiałem, że modlitwa jest dla mnie najdroższym pokarmem duszy. Mam przekonanie, że po tym kursie będę się mógł modlić sercem.
Sławek 59l.
 
Doświadczyłem jak pięknie można modlić się modlitwą „Ojcze Nasz”. Pan podczas tego kursu zabrał wszelki lęk, obawy i niepewność. Teraz wiem, że Jezus jest przy mnie zawsze! Zawsze! Zawsze!
Grzegorz 35l.
 
Duch Święty podczas tego kursu przyszedł do mnie z ogromnym oczyszczeniem. Zaczynam nowy czas, nowej modlitwy. Mogę teraz przylgnąć do Boga z otwartością serca i nazywać go Tatusiem.
Kobieta
 
Poczułam obecność Boga blisko mnie. Mogłam przytulić się do Niego, czuć się kochaną. Mogłam być szczera przed Panem. Jezus uzdrowił moje serce, głęboko – w najciemniejszym, zranionym miejscu. Teraz pragnę się wsłuchiwać w to, co do mnie mówi.
Kasia 30l.
 
Na kursie otrzymałam pokój i pewność, że Jezus jest ze mną w moich nowych wyzwaniach. Zapewnił mnie o swojej nieustannej obecności.
Ewelina